Фільтр для акваріума RESUN Magi 1000
RESUN Magi 1000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RESUN 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RESUN.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RESUN Magi 1000
Усі ціни 9 →Фильтр внутренний Resun Magi 1000 (27565) | 964 грн. |
Фільтр внутрішній Resun Magi 1000 (27565) | 964 грн. |
Фильтр аквариумный внутренний Resun (Ресан) MAGI-1000 до 250л погружной | 1 029 грн. |
Внутрішній фільтр Resun Magi 1000 1000 л/год 19 Вт для акваріумів вiд 80 д | 964 грн. |
Внутрішній фільтр для акваріума Resun MAGI MAGI 1000 (6920042802193) | 964 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації RESUN Magi 1000
Ціни на RESUN Magi 1000 |
---|---|---|---|---|
RESUN Magi 200 | від 328 грн. | 6 пропозицій | ||
RESUN Magi 380 | від 420 грн. | 6 пропозицій | ||
RESUN Magi 700 | від 568 грн. | 6 пропозицій | ||
RESUN Magi 1000 | від 827 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →