Фільтр для акваріума RESUN Magi 700
RESUN Magi 700 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RESUN 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RESUN.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RESUN Magi 700
Усі ціни 6 →Фильтр аквариумный внутренний Resun (Ресан) MAGI-700 до 200л погружной | 628 грн. |
Внутрішній фільтр Resun Magi 700 700 л/год 10.5 Вт для акваріумів вiд 60 д | 599 грн. |
Внутрішній фільтр для акваріума Resun MAGI MAGI 700 (6920042802162) | 568 грн. |
Акваріумний фільтр внутрішній Resun (Ресан) MAGI-700 до 200л занурювальний | 628 грн. |
Фільтр Resun Magi-700 внутрішній, для акваріума до 120 літрів | 689 грн. |
Внутрішній фільтр Resun Magi-700 700 л/год | 568 грн. |
Модификації RESUN Magi 700
Ціни на RESUN Magi 700 |
---|---|---|---|---|
RESUN Magi 200 | від 328 грн. | 6 пропозицій | ||
RESUN Magi 380 | від 420 грн. | 6 пропозицій | ||
RESUN Magi 700 | від 568 грн. | 6 пропозицій | ||
RESUN Magi 1000 | від 827 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →