Фільтр для акваріума RESUN Magi 200
RESUN Magi 200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RESUN 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RESUN.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RESUN Magi 200
Усі ціни 6 →Фильтр аквариумный внутренний Resun (Ресан) MAGI-200 до 60л погружной | 350 грн. |
Внутрішній фільтр Resun Magi 200 200 л/год 5 Вт для акваріумів до 40 л (69 | 328 грн. |
Внутрішній фільтр для акваріума Resun MAGI MAGI 200 (6920042802100) | 328 грн. |
Акваріумний фільтр внутрішній Resun (Ресан) MAGI-200 до 60л занурювальний | 350 грн. |
Фільтр Resun Magi-200 внутрішній, для акваріума до 60 літрів | 397 грн. |
Внутрішній фільтр Resun Magi-200 200 л/год | 328 грн. |
Модификації RESUN Magi 200
Ціни на RESUN Magi 200 |
---|---|---|---|---|
RESUN Magi 200 | від 328 грн. | 6 пропозицій | ||
RESUN Magi 380 | від 420 грн. | 6 пропозицій | ||
RESUN Magi 700 | від 568 грн. | 6 пропозицій | ||
RESUN Magi 1000 | від 827 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →