Фільтр для акваріума RESUN Mini
RESUN Mini |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RESUN Mini
Внутрішній фільтр Resun Mini 200 л/год 5 Вт для акваріумів до 30 л (692004 | 282 грн. |
Погружний фільтр для акваріума Resun MINI MINI (6920042815087) | 283 грн. |
Фільтр Resun MINI внутрішній, для акваріума до 60 літрів | 342 грн. |
Внутрішній фільтр Resun Mini 200 л/год 5 Вт для акваріумів до 30 л (692004 | 458 грн. |
Внутрішній фільтр Resun Mini 200 л/год для акваріума до 60 л | 282 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →