Збірна модель Revell Darth Vaders Tie Fighter (1:121) (63602)
Відео 4Фото 2 |
Revell Darth Vaders Tie Fighter (1:121) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Revell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Revell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Revell Darth Vaders Tie Fighter (1:121)
Усі ціни 7 →Складана модель Revell Зоряний СІД-винищувач Дарта Вейдера, рівень 2, 1:12 | 600 грн. |
Сборная модель Revell набор Звездный СИД-истребитель Дарта Вейдера уровень | 600 грн. |
Збірна модель Revell Винищувач Дарта Вейдера рівень 3, 1:121 (RVL-63602) R | 600 грн. |
Revell Збірна модель Revell Винищувач Дарта Вейдера рівень 3, 1:121 (RVL-6 | 600 грн. |
Складана модель Revell Зоряний СІД-винищувач Дарта Вейдера. Масштаб 1:121 | 600 грн. |
Збірна модель Revell набір Зоряний СІД-винищувач Дарта Вейдера масштаб 1:1 | 600 грн. |
Збірна модель Revell Зоряний СІД-винищувач Дарта Вейдера рівень 3, 1:121 ( | 734 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →