Рюкзак RIVACASE Prater 7567 17.3
Відео 1Фото 54 |
RIVACASE Prater 7567 17.3 |
|
Просунутий міський рюкзак із покращеною системою безпеки Anti-Theft, представлений на ринку брендом RIVACASE. Кишені цієї моделі мають потаємний доступ. Сумка розрахована на безпечне перенесення великого ноутбука з діагоналлю екрану до 17,3". Є зовнішній роз'єм USB, через який зручно сполучати смартфон з розташованим усередині PoweBank. Передбачена окрема внутрішня кишенька на блискавці, розрахована на зберігання цінних і важливих речей. Міський рюкзак 7567 17.3 створений з високоякісного непромокаючого поліестеру. Гармонічна колірна схема добре адаптує рюкзак під міське використання. Місткі відділення дозволяють застосовувати рюкзак для різних поїздок і навіть туристичних мандрівок.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RIVACASE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RIVACASE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RIVACASE Prater 7567 17.3
Усі ціни 67 →Сумка для ноутбука RivaCase 17.3" Prater Grey/Dark Blue (7567) | 1 188 грн. |
Сумка для ноутбуков RivaCase 17.3" Prater Grey/Dark Blue (7567) | 1 179 грн. |
Рюкзак для ноутбука RivaCase Prater 17.3" 7567 (Dark Grey) 7567 (Dark Grey | 1 299 грн. |
RivaCase 7567 серо-синий рюкзак для ноутбука 17.3 дюймов. | 1 234 грн. |
Рюкзак туристичний RivaCase 17.3" 7567 Prater, anti-theft (7567Dark Grey) | 1 259 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →