Пилосос
RoboJet Speed Up 2 Pro
Відео 2Фото 9 |
RoboJet Speed Up 2 Pro |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RoboJet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RoboJet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RoboJet Speed Up 2 Pro
Усі ціни 7 →Пилосос RoboJet Speed Up 2 PRO | 25 051 грн. |
RoboJet Speed Up 2 PRO | 24 440 грн. |
RoboJet Speed Up 2 Pro | 32 185 грн. |
RoboJet Speed Up 2 PRO | 25 662 грн. |
Вертикальный + ручной пылесос (2в1) RoboJet Speed Up 2 PRO | 25 665 грн. |
Вертикальний + ручний пилосос (2в1) RoboJet Speed Up 2 PRO | 25 659 грн. |
Вертикальний + ручний пилосос (2в1) RoboJet Speed Up 2 PRO | 25 669 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →