Каталог   /   Велика побутова техніка   /   Пилососи   /   Roborock
Вертикальний пилосос

Roborock H60 Pro

Фото - Пилосос Roborock H60 Pro
Відео 1Фото 20
Roborock H60 Pro
Колір
Типвертикальний з портативним
Прибираннясуха
Пилозбірникциклон
Характеристики
Потужність всмоктування170 Вт
Об'єм пилозбірника0.5 л
Регулювання потужностіна ручці
Фільтр тонкого очищенняHEPA 13
Насадки в комплекті
Функції насадокмінітурбощітка
електрична турбощітка
щілинна
пилова
Док-станція
Зарядна станціянастінна
Джерело живлення
Джерело живленняакумулятор
Комплектний акумулятор1 шт.
Тип акумулятораLi-Ion
Час роботи80 хв
Час зарядки3.5 год
Інше
Рівень шуму82 дБ
Тип трубиз шарніром
LED підсвічування
Дисплей
Габарити (ВхШхГ)114.6x25x29.3 см
Вага1.7 кг
Офіційний сайтglobal.roborock.com
Дата додавання на E-Katalogлистопад 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roborock 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roborock.

Купити Roborock H60 Pro

Усі ціни 34 →

Вертикальний пилосос RoboRock H60 Pro

TouchЗ нами 7 років
(Дніпро)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
10 999 грн.

RoboRock Пилосос RoboRock H60 Pro White

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
8 799 грн.

Пилосос RoboRock Aries H60 Pro AriesH60Pro

Можно забрать в течении суток * полностью новый и в оригинальной пленке - сохранен запах с завода * не был активирован – пров... щеерим при вас в магазине * легко заменим на другой
GROЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
7 999 грн.

Пилосос ROBOROCK Aries H60 Pro 1169251

Roborock H60 Pro... щеВідкрийте для себе швидкий і комфортний спосіб прибирання оселі з пилососами Roborock H60 Series. Поєднуючи кращу ергономіку та функціональність для очищення всіх поверхонь в оселі, вони зроблять прибирання дійсно простим і приємним. Просто змінюйте насадки і легко трансформуйте Roborock в компактний ручний пилосос, щоб дістатись до найвіддаленіших ділянок підлог, а також легко очистити столи, матраци і меблі. Рекордна продуктивність всмоктування дозволить легко зібрати навіть найскладніший бруд з килимів. Довговічний акумулятор забезпечить максимум автономності. Зелене центральне підсвічування під кутом 140° дозволить захопити більше забруднень і пилу навіть у віддалених зонах. А потужна система фільтрації затримає всі алергени для ідеальної свіжості після кожного прибирання. Сила всмоктування до 170 Вт 1 Якісне і глибоке очищення за одне проходження пилососом. Гнучка трубка Для комфортного прибирання під ліжками, кріслами і столами. Знімний
Офіційний партнер Roborock
FOXTROT.UA
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
8 999 грн.

Пилосос Roborock H60 Pro + Пилосос Roborock F25 Акція!

АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
17 999 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Roborock H60 Pro

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди