Ванна Rock Design Barcelona 160x80 см (1B160080)
Фото 14 | Товар застарів 38 289 грн. Тип: окремостояча; Матеріал корпуса: штучний камінь; Товщина стінок (мм): 12; Країна походження бренду: Україна; Гарантія виробника: 10 років; Габарити (мм): 1600x800x660; |
Rock Design Barcelona 160x80 |
|
Товщина мармурової ванни: 12-14 мм. Зберігає тепло втричі довше звичайних ванн. При виготовленні ванни її покривають емаллю
Не потребує додаткових панелей і кріплень для установки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rock Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rock Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Rock Design Barcelona
Ціни на Rock Design Barcelona |
---|---|---|---|---|
Rock Design Barcelona 170x80 см | від 40 951 грн. | 1 пропозиція | ||
Rock Design Barcelona 175x80 см | від 37 405 грн. | 1 пропозиція | ||
Rock Design Barcelona 180x80 см | від 37 405 грн. | 1 пропозиція | ||
Rock Design Barcelona 185x80 см | від 37 816 грн. | 1 пропозиція | ||
Rock Design Barcelona 190x80 см | від 37 816 грн. | 1 пропозиція |