Ванна Ravak Rosa 150x105 см
Відео 4Фото 3 |
Ravak Rosa 150x105 |
|
Додатково може комплектуватись гідромасажем.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Rosa 150x105 см
Усі ціни 18 →Ванна акрилова Ravak Rosa I 150x105 L CK01000000 | 15 321 грн. |
Ванна Ravak Rosa I 150x105 см L (CK01000000) CK01000000 | 15 321 грн. |
Ванна акрилова Ravak Rosa I R 150x105 CK01000000 CJ01000000 | 21 887 грн. |
Ravak Ravak Ванна акрил. ROSA 150х105, ліва - CK01000000 | 15 320 грн. |
Ванна акрилова RAVAK ROSA I 150x105 L (CK01000000) | 15 321 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Ravak Rosa
Ціни на Ravak Rosa |
---|---|---|---|---|
Ravak Rosa 140x105 см | від 13 154 грн. | 25 пропозицій | ||
Ravak Rosa 150x105 см | від 15 320 грн. | 18 пропозицій | ||
Ravak Rosa 160x105 см | від 16 224 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →