Змішувач Hansgrohe Metropol Classic 31441000
Фото 5 |
Hansgrohe Metropol Classic 31441000 |
|
З перемикачем вакуумного типу
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Metropol Classic 31441000
Усі ціни 13 →Змішувач Двохважеля на борт ванни з душем Hansgrohe Metropol Classic хром | 46 180 грн. |
Змішувач Hansgrohe Metropol Classic 31441090 | 46 180 грн. |
Змішувач для ванни HANSGROHE Metropol Classic, на 4 отверстия, с рычажными | 46 180 грн. |
Змішувач на край ванни Hansgrohe Metropol Classic, на 4 отвори, хром/золот | 46 180 грн. |
Hansgrohe Metropol Classic dźwigniowymi chrom/złoty optyczny 31441090 | 32 240 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →