Змішувач Grohe Grohtherm 2000 34169001
Фото 4 |
Grohe Grohtherm 2000 34169001 |
|
Стопор безпеки SafeStop спрацьовує за 38 °C. Змішувач має грязеуловлювальні фільтри. CoolTouch: безпечна температура корпусу змішувача. Aqua Paddles - ергономічні ручки.
Поличка на змішувач EasyReach арт. 18608001 купується окремо.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Grohe: Eurosmart, Grohtherm, Bau та інКороткий огляд найбільш популярних серій змішувачів від прославленого бренду Grohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Grohtherm 2000 34169001
Усі ціни 7 →Змішувач для душу з термостатом Grohe Grohtherm 2000 хром 34169001 | 11 000 грн. |
Змішувач для душової кабіни(душа) GROHE Grohtherm 2000 34169001 | 10 995 грн. |
Grohe 34169001 Grohtherm 2000 | 9 560 грн. |
Grohe 34169001 Grohtherm 2000 | 9 799 грн. |
Змішувач для душу з термостатом Grohe Grohtherm 2000 хром 34169001 | 11 000 грн. |
Смеситель для душа с термостатом Grohe Grohtherm 2000 хром 34169001 | 4 500 грн. |
Grohe 34169001 Grohtherm 2000 | 10 038 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →