Цифрове піаніно Roland FP-E50
Відео 18Фото 10 |
Roland FP-E50
Клавіші:88 (7.5 октав)
Поліфонія:256 голосів
Механіка:молоточкова
Тембри:1075 шт.
Жорсткість:зважена
Акомпанемент:107 шт.
Всі характеристики
Характеристики FP-E50
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roland 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roland.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roland FP-E50
Усі ціни 8 →Цифрове піаніно Roland FP-E50 | 45 833 грн. |
Цифровое пианино Roland FP-E50 | 40 590 грн. |
Цифрове піаніно ROLAND FP-E50 | 43 702 грн. |
Roland FP-E50 Black Pianino cyfrowe | 45 320 грн. |
Roland FP-E50 Black Pianino cyfrowe | 37 187 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →