Аудіоінтерфейс Roland Octa-Capture UA-1010
Відео 2Фото 5 |
Roland Octa-Capture UA-1010 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roland 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roland.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roland Octa-Capture UA-1010
Roland UA1010 Octa-Capture RO-1733 | 28 226 грн. |
USB аудіоінтерфейс Roland UA1010 Octa-Capture | 27 499 грн. |
Roland UA1010 Octa-Capture USB | 28 226 грн. |
Аудіоінтерфейс Roland UA-1010 Octa-Capture | 28 226 грн. |
Відеоогляди
Вісім вбудованих мікрофонних підсилювачів преміум-класу (VS PREAMP)
Функція AUTO-SENS інтелектуально встановлює оптимальні вхідні рівні для всіх підсилювачів.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →