Вакуумний пакувальник Rommelsbacher VAC 485
Відео 1Фото 5 |
Rommelsbacher VAC 485 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rommelsbacher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rommelsbacher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rommelsbacher VAC 485
Усі ціни 7 →Вакуумний пакувальник Rommelsbacher VAC 485 | 7 620 грн. |
Вакуумний пакувальник Rommelsbacher Vac 485 | 7 620 грн. |
Апарат для упаковки Rommelsbacher VAC 485 black-silver | 7 627 грн. |
Вакуумний пакувальник Rommelsbacher VAC 485 | 7 620 грн. |
Апарат для упаковки Rommelsbacher VAC 485 black-silver | 7 617 грн. |
Аппарат для упаковки Rommelsbacher VAC 485 black-silver | 7 623 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →