Всесезонна шина Rosava BC-15 185/80 R14C 102R
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Rosava BC-15 185/80 R14C 102R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rosava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rosava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Резина погана крутить її. при швидкості 60-70км йде вібрація.балансував вже 2 рази.не рекомендую Ціна Вже описав користуюся Rosava BC-15 195/75 R15C 104N більше року |
Дуже радий, що придбав ці шини. Все в них мене влаштовує. Різниці з дорогими аналогами поки не виявив, купував гуму 2016.р. Якість, вартість. На даний момент немає. щойно купив(ла) Rosava BC-15 185/80 R14C 102P рекомендую купити обов'язково |
Додати відгук
Модификації Rosava BC-15 185/80 R14C 102R
Ціни на Rosava BC-15 185/80 R14C 102R |
---|---|---|---|---|
Rosava BC-15 185/80 R14C 100N | від 2 015 грн. | 1 пропозиція | ||
Rosava BC-15 185/80 R14C 102N | від 2 010 грн. | 13 пропозицій | ||
Rosava BC-15 185/80 R14C 102P | від 2 190 грн. | 14 пропозицій | ||
Rosava BC-15 185/80 R14C 102Q | від 2 104 грн. | 1 пропозиція | ||
Rosava BC-15 185/80 R14C 104N | від 1 919 грн. | 44 пропозиції | ||
Rosava BC-15 185/80 R14C 104Q | від 1 980 грн. | 20 пропозицій |