Зимова шина Rosava WQ-102 175/70 R13 82S
Відео 5Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Rosava WQ-102 175/70 R13 82S |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rosava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rosava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rosava WQ-102 175/70 R13 82S
Усі ціни 49 →Шина Rosava WQ-102 175/70 R13 82S под шип | 1 197 грн. |
Росава WQ-102 175/70 R13 82S (под шип) | 1 274 грн. |
Rosava WQ-102 175/70 R13 82S (під шип) | 1 396 грн. |
Rosava WQ-102 (175/70R13 82S) | 1 214 грн. |
Зимние шины Росава WQ-102 175/70 R13 82S 1000362719 | 1 337 грн. |
ще 20 пропозицій
6 1 10 12 |
Гребе по болоту як танк.заїхав у такі нетрі,думав все,без трактора не проїду.але гума показала себе на найвищому рівні.до цього стояла хенкок. Шум рекомендую купити обов'язково |
Від'їздив на гумі Rosava WQ-102, 175/70R13 рік не знімаючи. Стояла на машині ВАЗ-21099, машина весь час працювала у таксі! Дуже добрий економ варіант! Дешево й сердито! Головне експлуатувати на залізних дисках, жодних шишок, поведінкових кордів не буде. За 5-ти бальною шкалою 4 з плюсом. економ варіант ні. користуюся Rosava WQ-102 175/70 R13 82S більше року |
З переваг зносостійкість. На цьому все! (відбалансувати не вдалося, всі колеса криві. На 5 різних монтажах намагався. Шумлять просто пекельно. На швидкості вище 90 км/год хочеться просто вийти з авто. Їжджу навмисно вже 2 роки не знімаючи на літо, в надії швидше їх стерти, але не вдається). Взимку, на снігу та підмерзає асфальті поводиться трохи краще ніж літня. Влітку трохи гірше. Коротше, це бюджетна всесвітня гума, дуже посередньої якості. Купував з метою заощадити, але воно того не варте. НЕ РЕКОМЕНДУЮ! Ціна, зносостійкість Якість у всіх відносинах Андрей Бондарь: користуюся Rosava WQ-102 205/70 R15 95S більше року |
Показано 3 з 31 відгуку
ще 10 відгуків
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →