Літня шина Rosava Itegro 195/65 R15 91H
Відео 11Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Rosava Itegro 195/65 R15 91H 195/65 R15 91 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rosava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rosava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rosava Itegro 195/65 R15 91H
Усі ціни 37 →Шина Rosava Itegro 195/65 R15 91H | 1 452 грн. |
Росава Itegro 195/65 R15 91H | 1 510 грн. |
Росава Itegro 195/65 R15 91H | 1 452 грн. |
Rosava Itegro 195/65 R15 91H | 1 609 грн. |
Летние шины Росава Itegro 195/65 R15 91H 1000718006 | 1 490 грн. |
ще 20 пропозицій
7 6 5 3 |
Якщо бюджет обмежений, можна брати. Колеса галасливі, і є вібрації на кермі при швидкості понад 90, при цьому колеса відбалансовані (порівняю з hankook). В іншому ходять нормально. 2 сезони від'їздив, при щоденній експлуатації. Низька ціна. Шумлять, гудуть, вібрації на певних швидкостях після 90 км/год. Kaliberda Dmitriy: користуюся Rosava Itegro 195/65 R15 91H більше року |
купив собі гуму Rosava Itegro195/65 R15 на Шкоду Октавію А5 по 700грн за колесо. Гума нової моделі, тому відгуків ніде ще не було, тільки відео тестдрайву, який мені сподобався. Окрім того, хотів підтримати вітчизняного виробника.
Їжджу пару тижнів поки що тільки містом. Якби не галасливість, то поставив би 5 + дуже хороша управляється та гальмує
+ м'яко ковтає невеликі ямки та вибоїни + Досить м'яка за відчуттями, навіть після зимової гуми + в дощ жодних зауважень + дуже хороша ціна + досить симпатична на вигляд, особливо якщо натерти на мийці + Витрата палива не змінилася - одразу звернув увагу, що галаслива - гул стоїть від неї (проїду хоча б 1000км на ній, далі видно буде, може притрестися)
- Незрозуміло ще який ресурс користуюся Rosava Itegro 195/65 R15 91H тиждень рекомендую купити обов'язково |
Не варто її брати. Лотарея. У мене трапилося одне криве колесо. До цього з Росавой такого не було. Нема таких. Крива. Юрий: користуюся Rosava Itegro 155/70 R13 75T менше місяця |
Показано 3 з 21 відгуку
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Rosava Itegro 195/65 R15 91H
Ціни на Rosava Itegro 195/65 R15 91H |
---|---|---|---|---|
Rosava Itegro 195/65 R15 91H | від 1 432 грн. | 37 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →