Штампований диск Dorozhna Karta Logan 5,5x14/4x100 ET43 DIA60
від 1 221 до 2 300 грн. Порівняти ціни 45 →Діаметр (R):14 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):60 мм Виліт (ET):43 мм |
Модифікації Dorozhna Karta Logan 2
Характеристики
Dorozhna Karta Logan 5,5x14/4x100 ET43 DIA60 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dorozhna Karta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dorozhna Karta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dorozhna Karta Logan 5,5x14/4x100 ET43 DIA60
Сортувати
Дорожная Карта Renault Logan 5.5x14 4x100 ET43 DIA60.1 S | 1 310 грн. |
Легковий диск ДОРОЖНАЯ КАРТА Dacia Logan B R14 W5.5 PCD4x100 ET43 DIA60 | 1 254 грн. |
ДОРОЖНАЯ КАРТА Легковий диск ДОРОЖНАЯ КАРТА Dacia Logan B R14 W5.5 PCD4x10 | 1 276 грн. |
Дорожная Карта Renault Logan 5.5x14 4x100 ET43 DIA60 Black | 1 303 грн. |
ДОРОЖНАЯ КАРТА Легковий диск ДОРОЖНАЯ КАРТА Dacia Logan B R14 W5.5 PCD4x10 | 1 221 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Схожі