Електрогенератор ROTEK GD4SS-1A-6000-5EBZ (GEN238)
Фото 6 |
ROTEK GD4SS-1A-6000-5EBZ |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ROTEK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ROTEK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ROTEK GD4SS-1A-6000-5EBZ
Дизельний генератор ROTEK GD4SS-1A-6000-5EBZ 220V 50Hz (1 фаза) 5,5 kW (GE | 79 999 грн. |
Дизельный генератор ROTEK GD4SS-1A-6000-5EBZ 220V 50Hz (1 фаза) 5,5 kW (GE | 79 999 грн. |
Модификації ROTEK GD4SS-1A-6000-5EBZ
Ціни на ROTEK GD4SS-1A-6000-5EBZ |
---|---|---|---|---|
ROTEK GD4SS-1A-6000-5EBZ | від 79 999 грн. | 3 пропозиції | ||
ROTEK GD4SS-3-6000-5EBZ | від 69 999 грн. | 3 пропозиції | ||
ROTEK GD4SS-1A-6000-5EBZ-ATS | від 84 999 грн. | 3 пропозиції | ||
ROTEK GD4SS-3-6000-5EBZ-ATS | від 99 999 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →