Електрогенератор ROTEK GG4-3-7300-5EBZ (GEN235)
Фото 5 |
ROTEK GG4-3-7300-5EBZ 230 B 400 В |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ROTEK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ROTEK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ROTEK GG4-3-7300-5EBZ
Бензиновий генератор ROTEK GG4-3-7300-5EBZ 380V 50Hz (3 фази) 7,3 kW (GEN2 | 40 999 грн. |
Бензиновый генератор ROTEK GG4-3-7300-5EBZ 380V 50Hz (3 фазы) 7,3 kW (GEN2 | 40 999 грн. |
Бензиновий генератор ROTEK GG4-3-7300-5EBZ 380V 50Hz (3 фази) 7,3 kW (GEN2 | 24 999 грн. |
Бензиновый генератор Rotek GG4-3-7300-5EBZ (GEN235) | 51 999 грн. |
Модификації ROTEK GG4-3-7300-5EBZ
Ціни на ROTEK GG4-3-7300-5EBZ |
---|---|---|---|---|
ROTEK GG4-1A-7300-5EBZ | від 59 999 грн. | 3 пропозиції | ||
ROTEK GG4-3-7300-5EBZ | від 24 999 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →