Тепловентилятор Rotex RAS07-H
Rotex RAS07-H |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rotex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rotex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rotex RAS07-H
Усі ціни 21 →Rotex RAS07-H | 450 грн. |
Обогреватель Rotex RAS07-H | 814 грн. |
Rotex Обігрівач Rotex RAS07-H | 444 грн. |
Обігрівач Rotex RAS07-H | 444 грн. |
Rotex RAS07-H | 553 грн. |
ще 16 пропозицій
Якість Трохи галасливий |
Після того, як навесні більше половини співробітників було звільнено, начальство вирішило заощадити на центральному опаленні і нам було сказано, що з'явиться воно не в усьому будинку і лише тоді, коли буде реальна загроза промерзань комунікацій. А для того, щоб ми не врізали дуба, співробітникам, у яких є стаціонарні робочі місця в порівняно невеликих приміщеннях, були роздані такі тепловентилятори. Я потрапив до числа щасливчиків і познайомився з цим приладом детально. Знаєте, є таке поняття "дешево та сердито"? Так ось це якраз про цей тепловентилятор. Заглянув у прайси і побачив, що це одна з найдешевших моделей із того, що є на нашому ринку. Але не все в ній так уже сердито і дешево. Гріє вона непогано. За показаннями амперметра, а я не полінувався підключитися та перевірити, тепла виділяє на півтора кіловати. Втім, за такої вартості це можна пробачити. Найголовніше, що вентилятор дме непогано і тепло швидко перемішується з холодним повітрям, нагріваючи його. Шумить помірковано. Ну як помірковано, пристойно гуде, звісно. Але шум більш-менш рівний, більше схожий на гомін, без механічних пригуків. Тобто чути його добре, але він не дратує. Потужність завищена 25 відсотків, тобто. Тут 1500 Вт замість обіцяний 2000. Таке враження, що пластик, з якого корпус тепловентилятора зроблений, не просто "вторинний", але "третинний". Нагрівальний елемент - найдешевший, спіральний. На нього "успішно" налипає наш виробничий пил (натрієві солі алкілбензолсульфокислот) і при нагріванні запах стоїть невимовний. |
Показано 2 з 3 відгуків
ще 1 відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Раджу його купувати. Трохи шумнуватий, але воно того варте