Кавомолка Rotex RCG210-B
Фото 4 |
Rotex RCG210-B білий чорний |
|
Мистецтво помелу: Як підібрати правильний помел кавиРозбираємось, які налаштування подрібнення зерен підходять для різних способів варіння кави
Електрична або ручна, жорна чи ножі: що потрібно знати про кавомолки для кращого помелу кавиКороткий гід за різновидами сучасних кавомолок
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rotex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rotex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rotex RCG210-B
Усі ціни 34 →Кавомолка Rotex RCG210-B | 749 грн. |
Rotex Rotex RCG210-B | 749 грн. |
Кавомолка електрична Rotex RCG210-B | 970 грн. |
Rotex RCG210-B 640234 | 789 грн. |
Rotex RCG210-B | 900 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Rotex RCG210-B
Ціни на Rotex RCG210-B |
---|---|---|---|---|
Rotex RCG215-W | від 583 грн. | 40 пропозицій | ||
Rotex RCG210-B | від 634 грн. | 37 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →