Каталог   /   Велика побутова техніка   /   Пилососи   /   Rotex
Пилосос

Rotex RVB18-E

Фото - Пилосос Rotex RVB18-E
Відео 1Фото 6
Rotex RVB18-E
Колір
Типзвичайний
Прибираннясуха
Пилозбірникмішок
Характеристики
Споживана потужність1800 Вт
Об'єм пилозбірника2 л
Регулювання потужностіна корпусі
Індикатор заповнення пилозбірника
Насадки в комплекті
Функції насадоккомбінована (підлога/килим)
щілинна
пилова
Джерело живлення
Джерело живленнямережа
Інше
Рівень шуму78 дБ
Тип трубителескопічна
Змотування мережевого шнураавтоматичне
Довжина кабелю5 м
Вага5.3 кг
Дата додавання на E-Katalogберезень 2012
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rotex 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rotex.

Купити Rotex RVB18-E

Усі ціни 22 →

Пилосос Rotex rvb18-e EcoBlue

Пилосос мішковий Rotex RVB18-E Blue для сухого прибирання потужністю 1800 Вт якісно збере пил і сміття з будь-якого покритт... щея для підлоги в багаторазовий мішок ємністю 2 літри. На корпусі пилососа передбачений регулятор потужності, за допомогою якого можна легко змінювати силу всмоктування. Шнур живлення довжиною 5 метрів змотується автоматично при натисканні на кнопку, а телескопічна
Tviy-Dim.comЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
2 612 грн.

Пилосос Rotex RVB18-E Red

Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
2 785 грн.

Пилосос Rotex RVB18-E EcoRed

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
2 241 грн.

Пилосос Rotex RVB18-E Blue Потужний 1800 Вт з мішечком для сухого прибирання будинку Синій

Маркетплейс: MAUDAU  Gou З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
2 823 грн.

Пилосос з мішком Rotex RVB18-E EcoRed PG-RVB18E EcoRed

Tehnopostavka.com.uaЗ нами 6 років
(Одеса)
Поскаржитись
2 487 грн.
ще 17 пропозицій

Динаміка цін на Rotex RVB18-E

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди