Вакуумний пакувальник Rotex RVS100-B QuickSeal
![]() |
Rotex RVS100-B QuickSeal |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rotex RVS100-B QuickSeal
Усі ціни 16 →Rotex RVS100-B QuickSeal | 1 907 грн. | ![]() |
Вакуумний пакувальник ROTEX RVS100-B QuickSeal | 1 063 грн. |
| 1 049 грн. |
Rotex RVS100-B | 1 299 грн. |
Вакууматор Rotex RVS-100-B QuickSeal Black | 1 229 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →