Похідний ніж Roxon K1 D2
Відео 1Фото 10 |
Roxon K1 D2 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roxon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roxon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roxon K1 D2
Усі ціни 44 →Нож туристический Roxon K1 лезвие D2, зеленый K1-D2-GR | 3 690 грн. |
Ніж складаний Roxon K1 лезо D2, зелений | 3 690 грн. |
Ніж складний Roxon K1 лезо D2 бордовий K1-D2-FS | 3 690 грн. |
Ніж Roxon K1 D2 Бордовий (K1-D2-FS) | 3 690 грн. |
Нож Roxon K1 D2 Бордовый (K1-D2-FS) K1-D2-FS | 3 690 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →