Швейцарський ніж Roxon Knife-scissors (KS S501)
Відео 17Фото 7 |
Roxon Knife-scissors |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roxon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roxon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roxon Knife-scissors
Усі ціни 25 →Мультитул Roxon Knife-scissors KS S501 | 650 грн. |
Нож складной, мультитул, ножницы Roxon KS S501 (104мм, 2 функции), стально | 670 грн. |
Мультитул Нож-ножницы Roxon Ks S501 | 671 грн. |
Roxon KS S501 | 670 грн. |
Ніж-Ножиці Roxon KS S501 | 670 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →