Похідний ніж NEO Tools 63-115
Фото 6 |
NEO Tools 63-115 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NEO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NEO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NEO Tools 63-115
Усі ціни 22 →Neo Tools 63-115 | 799 грн. |
Neo Tools складной 22см (63-115) | 679 грн. |
Ніж NEO 63-115 складний, ручка дерев'яна, лезо з сатин.покриття, затискач | 845 грн. |
Ніж складаний Neo Tools, 220 мм, лезо 110 мм, (63-115) | 854 грн. |
Neo Tools складной 22см (63-115) | 679 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →