Корм для собак Royal Canin Gastro Intestinal Moderate Calorie
Royal Canin Gastro Intestinal Moderate Calorie 15 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Gastro Intestinal Moderate Calorie
Корм Royal Canin Gastrointestinal Canine сухий для собак із захворюваннямиДієта для собак під час порушення травлення. Показання: гостра і хронічна діарея хронічне запалення кишечнику погане перетравлювання та абсорбція поживних речовин відновлювальни Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Гарантія: 4800 Поскаржитись | 4 128 грн. |
Ветеринарна дієта для собак при порушеннях травлення Royal Canin Gastroint | 4 080 грн. | Продавець: Do.Little |
Сухий корм Royal Canin Gastro Intestinal для собак при порушенні травлення | 4 934 грн. | Продавець: ВусоЛапоХвiст... |
Серія Royal Canin Vet DietПорівняти в таблиці →
від 166 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.42 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо курки, печінка курки, рис, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум
від 126 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: свиняча печінка, свинина, злаки, рис, овочі, клас: суперпреміум
від 4 309 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: лікувальний, від ожиріння, для серця, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, яйця, рис, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 443 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: для активних собак, лікувальний, від ожиріння, для суглобів, для кісток, в составе: клітковина, м'ясо птиці, тапіока, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 653 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, протеїни, риб'ячий жир, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 616 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 88 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.19 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для імунної системи, для вибагливих, комплекс антиоксидантів, в составе: печінка птиці, свинина, м'ясо птиці, протеїни, клас: суперпреміум
від 521 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для зубів, для нирок, в составе: злаки, м'ясо птиці, протеїни, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 533 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: рисове борошно, тваринні жири, рис, печінка птиці, буряковий жом, клас: суперпреміум
від 3 956 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 136 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, свинина, курятина, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 153 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, в составе: печінка птиці, рослинна клітковина, кукурудза, білки, клас: суперпреміум
від 492 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 119 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для серця, в составе: свинина і м'ясо птиці, лосось, рис, клітковина, олія, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 3 295 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 145 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.42 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: м'ясо птиці, печінку птиці, злаки, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 723 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для активних собак, лікувальний, від ожиріння, для суглобів, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 530 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для печінки, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 460 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, в составе: рис, протеїни, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
Умеренная калорийность
Умеренное содержание калорий, помогает поддерживать идеальный вес.
Пищеварительная поддержка
Сочетание легкоусвояемых белков, сбалансированных волокон, включая пребиотики, и EPA+DHA помогает поддерживать здоровье пищеварительной системы.
Высокая вкусовая привлекательность
Высокие вкусовые качества для удовлетворения сниженного аппетита.
Пищеварительная поддержка
Высокая вкусовая привлекательность
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 4 300 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, злаки, риба, жири, овочі, білок, трави, клас: суперпреміум
від 3 770 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, тваринні білки і жири, риб'ячий жир, рослинна клітковина, клас: суперпреміум
від 3 570 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: качка, злаки, риба, жири, овочі, білок, трави, клас: суперпреміум
від 4 197 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: тапіока, м'ясо качки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 4 346 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, протеїни, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 3 520 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для печінки, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 5 060 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: рис, м’ясо лосося, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 4 230 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, яйця, м'ясо курки та індички, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 5 040 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: рис 50%, качка 37%, жири, гідролізат курячої печінки, олія, клас: суперпреміум
від 2 489 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум