Гідроакумулятор Roz-Navi Tank 900
Roz-Navi Tank 900 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roz-Navi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roz-Navi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості гідроакумулятора Roz-Navi Tank 900:
- Максимально допустимий робочий тиск – 10/16/25 бар
- Діапазон робочих температур мембранних баків: від – 100 C до +1000 С
- Вертикальні гідроакумулятори з замінної мембраною
- Горизонтальні гідроакумулятори з замінної мембраною
- Гідроакумулятори без опори з замінної мембраною
- Гідроакумулятори з нержавіючої сталі, з замінної мембраною
- Габарити і вага див. у вкладці "корисне"
Модификації Roz-Navi Tank 900
Ціни на Roz-Navi Tank 900 |
---|---|---|---|---|
Roz-Navi Tank 12 | від 1 184 грн. | 1 пропозиція | ||
Roz-Navi Tank 19 | від 1 310 грн. | 1 пропозиція | ||
Roz-Navi Tank 24 | від 1 373 грн. | 2 пропозиції | ||
Roz-Navi Tank 35 | від 2 541 грн. | 1 пропозиція | ||
Roz-Navi Tank 50 | від 3 133 грн. | 3 пропозиції | ||
Roz-Navi Tank 60 | від 3 330 грн. | 2 пропозиції | ||
Roz-Navi Tank 80 | від 5 682 грн. | 2 пропозиції | ||
Roz-Navi Tank 100 | від 6 106 грн. | 2 пропозиції | ||
Roz-Navi Tank 150 | від 9 191 грн. | 1 пропозиція | ||
Roz-Navi Tank 200 | від 12 052 грн. | 1 пропозиція | ||
Roz-Navi Tank 300 | від 13 659 грн. | 1 пропозиція | ||
Roz-Navi Tank 500 | від 21 725 грн. | 1 пропозиція | ||
Roz-Navi Tank 750 | від 28 911 грн. | 1 пропозиція | ||
Roz-Navi Tank 900 | від 36 353 грн. | 1 пропозиція | ||
Roz-Navi Tank 1000 | від 45 957 грн. | 1 пропозиція | ||
Roz-Navi Tank 1500 | від 66 847 грн. | 1 пропозиція | ||
Roz-Navi Tank 2000 | від 118 653 грн. | 1 пропозиція | ||
Roz-Navi Tank 3000 | від 183 829 грн. | 1 пропозиція | ||
Roz-Navi Tank 4000 | від 242 320 грн. | 1 пропозиція | ||
Roz-Navi Tank 5000 | від 407 765 грн. | 1 пропозиція |
Рекомендуємо