Диск RS 5025
Очікується у продажу 2 773 грн. |
Рекомендуємо товари в наявностіДиски RS →
від 2 773 грн.
діаметр (R) 16 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 112 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 57.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 45 мм
від 2 291 грн.
діаметр (R) 15 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 112 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 57 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 43 мм
від 2 769 грн.
діаметр (R) 17 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 114.3 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 67.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 38 мм
діаметр (R) 16 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 112 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 66.6 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 45 мм
від 2 097 грн.
діаметр (R) 16 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 100 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 67.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 38 мм
від 2 732 грн.
діаметр (R) 15 ", Болтовка (PCD): 4 болта (ів), 108 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 67.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 35 мм
від 1 512 грн.
діаметр (R) 15 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 114.3 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 60 / 60.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 39 мм
від 2 530 грн.
діаметр (R) 15 ", Болтовка (PCD): 4 болта (ів), 100 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 60 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 45 мм
від 2 760 грн.
діаметр (R) 14 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 100 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 57 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 38 мм
від 2 343 грн.
діаметр (R) 15 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 100 / 110 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 63.4 / 65.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 35 / 38 мм
від 2 534 грн.
діаметр (R) 15 / 16 ", Болтовка (PCD): 4 / 5 болта (ів), 98 / 112 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 57.1 / 58.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 38 мм
від 2 758 грн.
діаметр (R) 14 ", Болтовка (PCD): 4 болта (ів), 100 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 56.6 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 43 мм
від 2 754 грн.
діаметр (R) 16 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 100 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 72.6 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 38 мм
від 2 729 грн.
діаметр (R) 16 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 105 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 63.4 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 35 мм
від 2 723 грн.
діаметр (R) 16 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 100 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 63.4 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 35 мм
Модифікації RS 5025 1
Даної моделі немає в продажу |