Кований диск Slik L-203 6,5x16/5x100 ET38 DIA72,6
від 2 763 до 2 847 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації Slik L-203 1
Характеристики
Slik L-203 6,5x16/5x100 ET38 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Slik 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Slik.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Slik L-203 6,5x16/5x100 ET38 DIA72,6
Слик L 203 6.5x16 5x100 ET38 DIA72.6 MB | 2 763 грн. |
Slik L 203 (R16 W6.5 PCD5x100 ET38 DIA72.6) MtB | 2 767 грн. |
Диск Слик L 203 MB R16 W6,5 PCD5x100 ET38 DIA72,6 | 2 847 грн. |
Закрити
Схожі