Розумна розетка Rubezh SP-16-WIFI
Rubezh SP-16-WIFI |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rubezh 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rubezh.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rubezh SP-16-WIFI
Реле времени, умная розетка Рубеж SP-16-WIFI | 624 грн. |
Розумна Wi-Fi розетка Рубіж SP-16-WIFI (16A, 220В) | 624 грн. |
Розумна Wi-Fi розетка Рубіж SP-16-WIFI (16A, 220В) (R817540271) | 624 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →