Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Rydanz

Літня шина Rydanz Roadster R02 215/55 R16 97W

Фото - Шини Rydanz Roadster R02 215/55 R16 97W
Відео 2
Виберіть розмір шин
Rydanz Roadster R02 215/55 R16 97W
215/55 R16
97
W
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
215 мм
Профіль
55 %
Посадковий діаметр
16 "
Індекс навантаження
97
Індекс швидкості
W
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Офіційний сайт
en.rydanz.com
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rydanz 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rydanz.

Купити Rydanz Roadster R02 215/55 R16 97W

Усі ціни 13 →

RYDANZ Roadster R02 215/55 ZR16 97W XL

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 262 грн.

Літня шина RYDANZ Roadster R02 215/55R16 97W XL

Диаметр шины: 16" * Индекс нагрузки шины: 97/730 * Индекс скорости: W * Высота профиля шины: 55 * Сезонность шин: Летние шины... ще* Ширина шини: 215 * Країна виробництва: Китай * Тип авто: Легковые * Шипи: Без шипів * Можливість шипування: Не можлива * Розмір легкової шини: 215/55R16 * Тип протектора: Направленный * Додаткові маркування: XL *
Tyresale.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 876 грн.

RYDANZ Літня шина RYDANZ Roadster R02 215/55R16 97W XL

Диаметр шины: 16" * Индекс нагрузки шины: 97/730 * Индекс скорости: W * Высота профиля шины: 55 * Сезонность шин: Летние шины... ще* Ширина шини: 215 * Країна виробництва: Китай * Тип авто: Легковые * Шипи: Без шипів * Можливість шипування: Не можлива * Розмір легкової шини: 215/55R16 * Тип протектора: Направленный * Додаткові маркування: XL *
Faynaguma.com.uaЗ нами 9 років
(Львів)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 890 грн.

Шина RYDANZ Roadster R02 215/55 R16 97W XL

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 787 грн.

Rydanz Roadster R02 (215/55R16 97W)

Autoshini.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
2 144 грн.
ще 8 пропозицій

Динаміка цін на Rydanz Roadster R02 215/55 R16 97W

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Rydanz Roadster R02 215/55 R16 97W

Ціни на Rydanz Roadster R02 215/55 R16 97W
Rydanz Roadster R02 215/55 R16 97W від 1 787 грн.13 пропозицій
Відеоогляди