Електрична зубна щітка RZTK Sonic (SB-4H)
Фото 7 |
RZTK Sonic |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RZTK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RZTK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RZTK Sonic
Електрична зубна щітка RZTK SONIC X з бездротовою зарядкою | 699 грн. |
Набір електричних зубних щіток RZTK SONIC Duo (2 щітки в наборі) | 1 149 грн. |
Електрична зубна щітка RZTK SONIC White | 599 грн. |
Електрична зубна щітка RZTK SONIC Black | 599 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →