USB-флешка Samsung FIT Plus 32 ГБ (MUF-32AB/APC)
Відео 22Фото 9 | Товар застарів 473 грн. Інтерфейс підключення: USB 3.2 gen1; Матеріал корпуса: метал; Захист від вологи; Гарантія виробника: 5 років; |
Samsung FIT Plus 32Gb |
|
Волого - і ударозахист
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Перша моя така велика флешка є на 128 гб 64 гб дві 32 гб, але такої ємкої ще не було, вибиравши між цією та transcend JetFlash 780, вирішивши все ж таки Samsung та й не пожалкував Флешка дуже маленька, компактна, швидка навіть є ремінець швидкість запису та читання на високому рівні Не вистачає лише яскравого індикатора, а взагалі флешка чудова, замовивши ще одну, але на 64 гб |
Використовую цю флешку для зберігання та передачі з одного ПК на інший ПК (фото, відео контент, в основному 4К ролики та сирі рави). Купував через швидкість читання, тому доводиться багато розкидати на різні аксесуари матеріал. За заявленими характеристиками - читання близько 307 Мб/с, запис ж 42-50 Мб/с. Хоча заявлений запис 70 мб/с. Це спершу засмутило, потім звик. Прикольний вигляд. Вставляєш в ноут і виглядає як передавач для мишки. Так само добре справляється як з дрібними файлами, так і з великими. Компактний, але легко втратити. Одного разу пости так і сталося, після цього купив товстий помаранчевий ремінець, щоб бачити, де вона. Швидкість читання навіть вище за заявлену (307 проти 300 мб/с). Можна маскувати як блютуз або вайфай передавач) Завжди стабільна швидкість. Швидкість запису нижче заявленої, замість 70 – 42-50 мб/с. Трохи прикро, але я звик. Игорь: користуюся Samsung FIT Plus 128Gb більше року |
Показано 2 з 3 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Модификації Samsung FIT Plus
Ціни на Samsung FIT Plus |
---|---|---|---|---|
Samsung FIT Plus 64 ГБ | від 568 грн. | 17 пропозицій | ||
Samsung FIT Plus 128 ГБ | від 920 грн. | 13 пропозицій | ||
Samsung FIT Plus 256 ГБ | від 1 190 грн. | 25 пропозицій |