USB-флешка Hoco UD8 Smart 32 ГБ (713391)
Відео 1Фото 13 | 589 грн. Купити! Флешка HOCO USB3.0 Type-C OTG Flash Disk Smart drive UD8 32GBМаркетплейс: Rozetka.ua BIG CifraЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Hoco UD8 Smart 32Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Hoco UD8 Smart
Ціни на Hoco UD8 Smart |
---|---|---|---|---|
Hoco UD8 Smart 16 ГБ | від 482 грн. | 1 пропозиція | ||
Hoco UD8 Smart 32 ГБ | від 589 грн. | 1 пропозиція | ||
Hoco UD8 Smart 64 ГБ | від 409 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →