USB-флешка SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 32 ГБ (SDDDC4-032G-G46)
Відео 18Фото 11 |
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 32Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 32 ГБ
Усі ціни 35 →USB-флешка SanDisk 32GB Ultra Dual Drive Luxe Usb 3.1/Type-C Silver (SDDDC | 470 грн. |
USB-флешка SanDisk 32GB Ultra Dual Drive Luxe Usb 3.1/Type-C Silver (SDDDC | 465 грн. |
SANDISK 32GB USB-Type C Dual Drive Luxe (SDDDC4-032G-G46) | 369 грн. |
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe 32 GB USB 3.1 Gen. 1 (SDDDC4-032G-G46) | 456 грн. |
SANDISK 32GB USB-Type C Dual Drive Luxe (SDDDC4-032G-G46) | 369 грн. |
ще 20 пропозицій
Підтримка OTG (USB 3.2 gen1 та USB-C) Дуже сильно гріється під час роботи (майже до рук неможливо взяти) Георгий Щербаков: користуюся SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 64Gb кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C
Ціни на SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 32 ГБ | від 354 грн. | 35 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 64 ГБ | від 400 грн. | 25 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 128 ГБ | від 563 грн. | 37 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 256 ГБ | від 1 037 грн. | 33 пропозиції | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 512 ГБ | від 2 093 грн. | 25 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 1024 ГБ | від 3 984 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →