Телевізор Samsung The Frame QE-65LS03BG 65 "
Відео 1Фото 17 |
Samsung The Frame QE-65LS03BG 65 "
Екран:65 ", 3840x2160 пікс, 100 Гц, Dual LED
Картинка:FreeSync, Upscaling до 4K, HDR, покращення яскравості, покращення чорного
Мультимедіа:T2-тюнер, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Керування:голосове, помічник
Пульт із сонячною батареєю. Можна використовувати вертикально. Q-Symphony дозволяє синхронізувати звук динаміків телевізора із саундбаром. Працює зі SmartThings.
Змінні магнітні рамки під ваш інтер'єр. Art Mode дозволяє перевести телевізор у режим імітації картини у рамці. Вбудований датчик руху включає зображення лише коли це необхідно, датчик освітлення автоматично налаштовує яскравість.
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити Samsung The Frame QE-65LS03BG 65 "
Усі ціни 12 →Телевізор Samsung QE65LS03BG | 48 054 грн. |
Samsung The Frame QE-65LS03B | 48 210 грн. |
Samsung The Frame QE-65LS03B | 40 500 грн. |
Samsung QE65LS03BG | 48 060 грн. |
Samsung QE65LS03BG | 50 013 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Samsung The Frame QE-65LS03BG
Ціни на Samsung The Frame QE-65LS03BG |
---|---|---|---|---|
Samsung The Frame QE-43LS03BG 43 " | від 26 490 грн. | 5 пропозицій | ||
Samsung The Frame QE-50LS03BG 50 " | від 29 700 грн. | 8 пропозицій | ||
Samsung The Frame QE-55LS03BG 55 " | від 35 010 грн. | 6 пропозицій | ||
Samsung The Frame QE-65LS03BG 65 " | від 40 500 грн. | 12 пропозицій | ||
Samsung The Frame QE-75LS03BG 75 " | від 64 110 грн. | 4 пропозиції | ||
Samsung The Frame QE-85LS03BG 85 " | від 111 210 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →