Телевізор Samsung The Frame QE-55LS03BA 55 "
Фото 5 |
Samsung The Frame QE-55LS03BA 55 "
Екран:55 ", 3840x2160 пікс, 120 Гц, ідс 3100 к/с, Edge LED
Картинка:FreeSync, Upscaling до 4K, HDR, покращення яскравості
Мультимедіа:T2-тюнер, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Керування:голосове, помічник
50" QLED The Frame TV 2022. Режим "Картина" дозволяє у вимкненому режимі відображати на екрані телевізора різні картини. Знімні рамки на магнітних кріпленнях. Оптичний кабель підключає всі зовнішні пристрої до телевізора через блок One Connect
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити Samsung The Frame QE-55LS03BA 55 "
Усі ціни 62 →Телевізор Samsung The Frame QE55LS03B | 32 085 грн. |
Телевізор Samsung QLED The Frame 55LS03B (QE55LS03BAUXUA) QE55LS03BAUXUA | 36 999 грн. |
Телевiзор Samsung QE55LS03BAUXUA | 36 999 грн. |
Samsung QE55LS03BAUXUA The Frame офіційна гарантія плюс рішення по IPTV | 35 099 грн. |
Телевізор Samsung QE55LS03BAUXUA | 46 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Samsung The Frame QE-55LS03BA
Ціни на Samsung The Frame QE-55LS03BA |
---|---|---|---|---|
Samsung The Frame QE-43LS03BA 43 " | від 21 660 грн. | 62 пропозиції | ||
Samsung The Frame QE-50LS03BA 50 " | від 25 320 грн. | 61 пропозиція | ||
Samsung The Frame QE-55LS03BA 55 " | від 27 390 грн. | 63 пропозиції | ||
Samsung The Frame QE-65LS03BA 65 " | від 41 880 грн. | 53 пропозиції | ||
Samsung The Frame QE-75LS03BA 75 " | від 56 520 грн. | 35 пропозицій | ||
Samsung The Frame QE-85LS03BA 85 " | від 101 610 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →