Телевізор Samsung The Frame QE-43LS03BA 43 " (QE43LS03BAUXXU)
Фото 5 |
Середньогабаритний телевізор з дизайнерської колекції The Frame, моделі якої мімікірують відповідно до творів мистецтва у вимкненому стані. Зовні модель оформлена в стилі картини - на її матовому полотні відображаються твори з-під пера відомих художників, зроблені вами фотографії чи сімейні портрети. У комплекті з телевізором поставляється кілька змінних рамок з магнітним кріпленням, щоб можна було легко змінювати оформлення телевізора на будь-який смак.
До речі, режим «Картина» вмикається на екрані моделі, коли хтось входить до кімнати. Також зображення на екрані автоматично підлаштовується під умови навколишнього освітлення. Samsung The Frame QE-43LS03BA обладнали QLED-панеллю з високою роздільною здатністю 3840х2160 пікселів та підтримкою відображення понад 1 млрд колірних відтінків. Підбір контенту здійснюється на платформі Smart Hub, разом з чим на екран ТВ-панелі можна транслювати зображення зі сполучених мобільних пристроїв.
Голосове керування телевізором віддано у кермо помічників Google Assistant, Amazon Alexa та Bixby. Відповідно соковитій картинці на дисплеї забезпечується якісний звуковий супровід трансляцій, за що відповідають стереодинаміки 2 х 10 Вт з підтримкою Dolby Atmos. Зовнішні пристрої підключаються до телевізора через блок One Connect. ТВ-панель передбачається розміщувати як на стіні, так і на елегантному мольберті.
Купити Samsung The Frame QE-43LS03BA 43 "
Усі ціни 62 →Телевізор Samsung QE43LS03BAUXUA The Frame (2022) | 28 999 грн. |
Телевізор Samsung QE43LS03B | 26 000 грн. |
Телевізор Samsung QLED The Frame 43LS03B (QE43LS03BAUXUA) QE43LS03BAUXUA | 28 999 грн. |
Samsung QE43LS03BAUXUA The Frame офіційна гарантія плюс рішення по IPTV | 26 499 грн. |
Телевізор Samsung QE43LS03BAUXUA | 35 999 грн. |
Модификації Samsung The Frame QE-43LS03BA
Ціни на Samsung The Frame QE-43LS03BA |
---|---|---|---|---|
Samsung The Frame QE-43LS03BA 43 " | від 21 660 грн. | 62 пропозиції | ||
Samsung The Frame QE-50LS03BA 50 " | від 25 320 грн. | 61 пропозиція | ||
Samsung The Frame QE-55LS03BA 55 " | від 27 390 грн. | 63 пропозиції | ||
Samsung The Frame QE-65LS03BA 65 " | від 41 880 грн. | 57 пропозицій | ||
Samsung The Frame QE-75LS03BA 75 " | від 56 520 грн. | 36 пропозицій | ||
Samsung The Frame QE-85LS03BA 85 " | від 101 610 грн. | 14 пропозицій |