Телевізор Samsung The Frame QE-75LS03BA 75 " (QE75LS03BAUXXU)
Фото 7 |
Samsung The Frame QE-75LS03BA 75 "
Екран:75 ", 3840x2160 пікс, 120 Гц, ідс 3100 к/с, Edge LED
Картинка:FreeSync, Upscaling до 4K, HDR, покращення яскравості
Мультимедіа:T2-тюнер, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Керування:голосове, помічник
75" QLED The Frame TV 2022. Режим "Картина" дозволяє у вимкненому режимі відображати на екрані телевізора різні картини. Знімні рамки на магнітних кріпленнях. Оптичний кабель підключає всі зовнішні пристрої до телевізора через блок One Connect
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити Samsung The Frame QE-75LS03BA 75 "
Усі ціни 36 →Телевізор Samsung QE75LS03B | 64 170 грн. |
Samsung QE75LS03BAUXUA The Frame офіційна гарантія плюс рішення по IPTV | 76 899 грн. |
Телевізор Samsung QLED The Frame 75LS03B (QE75LS03BAUXUA) QE75LS03BAUXUA | 71 999 грн. |
Телевізор SAMSUNG QLED The Frame 75LS03B (QE75LS03BAUXUA) | 71 999 грн. |
Телевізор Samsung QE75LS03B | 78 000 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Samsung The Frame QE-75LS03BA
Ціни на Samsung The Frame QE-75LS03BA |
---|---|---|---|---|
Samsung The Frame QE-43LS03BA 43 " | від 21 480 грн. | 61 пропозиція | ||
Samsung The Frame QE-50LS03BA 50 " | від 25 140 грн. | 60 пропозицій | ||
Samsung The Frame QE-55LS03BA 55 " | від 27 180 грн. | 62 пропозиції | ||
Samsung The Frame QE-65LS03BA 65 " | від 41 670 грн. | 57 пропозицій | ||
Samsung The Frame QE-75LS03BA 75 " | від 56 310 грн. | 36 пропозицій | ||
Samsung The Frame QE-85LS03BA 85 " | від 101 610 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →