Проєктор Samsung The Freestyle 2
Відео 2Фото 7 |
Samsung The Freestyle 2
Лампа:LED, 550 лм, термін служби 30000 год
Роздільна здатність:1920x1080 пікс
Проєкція:від 0.79 м, до 2.68 м
Підключення:HDMI 1 шт, USB C, Wi-Fi 5
Підставка, що обертається на 180 градусів. Тумблер вимкнення мікрофона. Можливість підключати зовнішні батареї у вигляді підставки. Можливість підключати пристрій замість звичайної лампочки. Додано функцію панорамного перегляду до 160 дюймів.
Функція панорамного перегляду працює за умови підключення двох проекторів. Оновлений пульт ДУ SolarCell із можливістю підзарядки від сонячного світла. Портативна батарея 32 000 мА∙год та захисний кейс у комплект не входять.
Всі характеристики
Характеристики The Freestyle 2
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung The Freestyle 2
Усі ціни 35 →Проектор Samsung SP-LFF3CLAXXUA The Freestyle (2023) | 32 999 грн. |
Кишеньковий проектор Samsung The Freestyle 2nd Gen (SP-LFF3CL) | 27 245 грн. |
Кишеньковий проектор Samsung The Freestyle 2nd Gen (SP-LFF3CL) | 28 350 грн. |
Мультимедійний проектор Samsung The Freestyle Gen.2 (SP-LFF3CLAXXXH) | 28 349 грн. |
Проєктор Samsung The Freestyle 2nd-Gen (SP-LFF3CLAXXUA) SP-LFF3CLAXXUA | 32 999 грн. |
ще 20 пропозицій
На сьогоднішній день будь-який найдешевший китайський проєктор має вхід для перегляду відеоконтенту. Купуючи Samsung The Freestyle 2 ви втрачаєте можливість дивитися відео з флешки. Платити 850 доларів і бути прив'язаним тільки до Ютюба або Нетфлікса це безглуздо. В Україні є місця де немає інтернету (гори, пляжі або зона бойових дій) і купуючи такий дорогий гаджет ти втрачаєш мобільну можливість подивитися фільми і змушений будеш носити з собою ноутбук для перегляду фільмів. Я дуже хотів купити цей девайс, переглянув купу оглядів у ютюбі і НІДЕ жодним словом не сказано про цю проблему і був глибоко розчарований цією обставиною. Тепер із спокійною душею куплю XGIMI MoGo 2 Pro. Сумка повна. І розлучення клієнтів. в порівнянні з іншими проєкторами такого класу не знайшов Відсутність USB
Купив дуже дешевий китайський проектор з HD роздільною здатністю. З вбудованим андроїдом!!! Та додатково hdmi входом!!! Бомба!!!!! З недоліків - треба купувати девайс з автофокусуванням. І охолодження достатньо шумне. |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →