Настінне кріплення Samsung WMN-B16FB
Фото 6 |
Samsung WMN-B16FB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung WMN-B16FB
Крiплення настiнне Samsung WMN-B16FB | 4 799 грн. |
Samsung WMN-B16FB/RU | 4 799 грн. |
Тонкий настінний кронштейн Samsung WMN-B16FB | 4 799 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →