Душова кабіна SanSwiss Valea 90x90
Фото 7 |
SanSwiss Valea 90x90 VAE209005060 80x8090x90 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanSwiss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanSwiss.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanSwiss Valea 90x90
Душова кабіна San Swiss Valea 90x90 (Профіль - хром, скло - прозоре) VAE20 | 25 619 грн. |
San Swiss San Swiss Valea VAE209005060 | 25 619 грн. |
Душова кабіна San Swiss Valea 90x90 (Профіль - хром, скло - прозоре) VAE20 | 24 750 грн. |
Душевая кабина San Swiss Valea 90x90 (Профиль - хром, стекло - прозрачное) | 13 999 грн. |
Душова кабіна SanSwiss Valea VAE209005060 без піддона | 11 500 грн. |
Модификації SanSwiss Valea
Ціни на SanSwiss Valea |
---|---|---|---|---|
SanSwiss Valea 80x80 | від 8 999 грн. | 3 пропозиції | ||
SanSwiss Valea 90x90 | від 11 500 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →