Душова кабіна Koller Pool Grace G90SC 91x91 кутова
Фото 4 |
Koller Pool Grace G90SC |
|
Піддон купується окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Koller Pool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Koller Pool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Koller Pool Grace G90SC 91x91 кутова
Усі ціни 9 →Душова кабіна Koller Pool Grace 90x90 (Профіль - хром, скло - матове) G90S | 20 000 грн. |
Koller Pool Koller Pool G90SC Душова кабіна GRACE квадратна 900x900x1900 м | 16 665 грн. |
Душова кабіна KOLLER POOL Grace G90SC з розсувними дверима Clear | 16 665 грн. |
Душова кабіна Koller Pool Grace 90x90 (Профіль - хром, скло - матове) G90S | 17 349 грн. |
Koller Pool Koller Pool G90SG Душова кабіна GRACE квадратна 900x900x1900 м | 21 457 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →