Відеокарта Sapphire Radeon RX 7700 XT PULSE (11335-04-20G)
Фото 9 |
Sapphire Radeon RX 7700 XT PULSE |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sapphire 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sapphire.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sapphire Radeon RX 7700 XT PULSE
Усі ціни 38 →Sapphire Radeon RX 7700 XT Pulse 12288MB (11335-04-20G) 11335-04-20G | 19 779 грн. |
Відеокарта AMD Radeon RX 7700 XT 12GB GDDR6 Pulse Gaming Sapphire (11335-0 | 20 900 грн. |
Відеокарта Sapphire Amd Radeon Rx 7700 Xt 12GB Pulse (11335-04-20G) | 21 412 грн. |
Відеокарта SAPPHIRE Radeon RX 7700 XT 12GB GDDR6 Pulse GAMING (11335-04-20 | 21 279 грн. |
Видеокарта Sapphire Amd Radeon Rx 7700 Xt 12GB Pulse (11335-04-20G) | 21 208 грн. |
ще 20 пропозицій
Карта агонь, тільки іноді ледве чутно шум дроселів, але не критично, температури 60-65, в 2к ультра будь-яка гра йде, рекомендую Продуктивність, температури Невеликий шум дроселів Sasha Gudzenko: користуюся Sapphire Radeon RX 7700 XT PULSE менше місяця
а що по хотспоту , теж цікавить оберти на яких працює карта ну і дроселя гучні то фішка сапфіра, в мене навіть на нітро то є
Я не техногуру, але замітив такий момент, що дроселі свистять на одних блоках живлення, а на інших ні, або майже перестають |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →