Фритюрниця Saturn ST-CO9151
Відео 5Фото 5 |
Saturn ST-CO9151 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Saturn 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Saturn.
Купити Saturn ST-CO9151
Усі ціни 12 →Аерогриль Saturn ST-CO9151 (Red) | 1 499 грн. |
Аерогриль Saturn ST-CO9151 BlackNew | 1 799 грн. |
Saturn ST-CO9151 Red New ST-CO9151RedNew | 1 799 грн. |
Аерогриль Saturn ST-CO9151 Red New | 1 816 грн. |
Аерогриль SATURN ST-CO9151Black | 1 799 грн. |
Спрощена версія аерогрилю Saturn ST-CO9155 в точності повторює функціональність старшої моделі. З тією лише різницею, що управління параметрами таймера і температури здійснюється за допомогою механічних регуляторів замість кнопкової панелі.
Потоки повітря
Ключовим елементом аерогрилю виступає галогенний нагрівальний елемент, що розвиває максимальну потужність 1400 Вт. Нагріте їм повітря рівномірно розподіляється по периметру скляної чаші об'ємом 12 л за допомогою вентилятора. Ємність чаші можна збільшити ще на 5 л шляхом використання металевого розширювального кільця. Він стане в нагоді у випадку, коли потрібно приготувати страву великого об'єму (наприклад, курку або качку цілком).
Механічне регулювання
Механічний регулятор температури дозволяє задати її значення в діапазоні від 65 до 250°С. А ручка таймера повертається від 0 до 60 хв. Невдоволення з боку деяких власників пристрою викликає відсутність насічок на обох регуляторах, через що виставлені параметри в ряді випадків можна трактувати двояко.
Готуємо все!
Моделлю підтримується цілих 10 способів приготування їжі: смаження без масла, запікання, гриль, приготування без води, томління, тушкування, приготування на парі, барбекю, розморожування і стерилізація. Конкретний режим готування вибирається виходячи із заданої температури і консистенції інгредієнтів майбутнього страви. Але найбільш часто Saturn ST-CO9151 використовується для приготування різних похідних гриля. Наприклад, м'ясо в ньому виходить соковитим всередині і з хрусткою золотистою скоринкою зовні, а овочі-гриль зберігають левову частку своїх корисних властивостей.