Вантажна шина Sava Comet Plus 9.5 R17.5 129M
Виберіть розмір вантажної шини
Sava Comet Plus 9.5 R17.5 129M 8.5 R17.5 " 121 M 9.5 R17.5 " 129 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sava Comet Plus 9.5 R17.5 129M
Шини Sava Comet Plus (рулевая) 9,5 R17,5 129/127M | 13 852 грн. |
Sava COMET Plus 9.50R17.5 129/127M | 11 840 грн. |
Sava COMET Plus 9.50R17.5 129/127M | 12 432 грн. |
Модификації Sava Comet Plus 9.5 R17.5 129M
Ціни на Sava Comet Plus 9.5 R17.5 129M |
---|---|---|---|---|
Sava Comet Plus 8.5 R17.5 121M | від 7 803 грн. | 12 пропозицій | ||
Sava Comet Plus 9.5 R17.5 129M | від 11 840 грн. | 3 пропозиції |