Вантажна шина Sava Orjak O3 245/70 R19.5 136M
Виберіть розмір вантажної шини
Sava Orjak O3 245/70 R19.5 136M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sava Orjak O3 245/70 R19.5 136M
Усі ціни 7 →Sava Orjak O3 (приводная) 245/70 R19.5 136/134M 16PR "3PSF" | 10 300 грн. |
Грузовые шины Sava Orjak O3 (ведущая) 245/70 R19.5 136/134M 118067 | 10 832 грн. |
Шини Sava Orjak O3 (ведущая) 245/70 R19,5 136/134M | 11 000 грн. |
Sava Orjak 03 (245/70R19.5 136M) | 10 828 грн. |
Sava Sava Orjak O3 (провідна) 245/70 R19.5 136/134M | 10 520 грн. |
Вантажні шини Sava Orjak O3 (ведуча) 245/70 R19.5 136/134M | 11 482 грн. |
Шина Sava Orjak O3 (провідна) 245/70 R19.5 136/134M | 11 609 грн. |
Відеоогляди